Wisełka Piłkarskie Maluchy - strona nieoficjalna

22.11.2014 Liga Przedszkolaka (II kolejka)
Ładowanie...

Liga żaka - I etap rozgrywek !

• autor: fansbarca, 2016-10-17 21:20

W miniony weekend chłopcy z grupy żak zakończyli I fazę rozgrywek. W pierwszym etapie udział wzięły dwie nasze drużyny, które grały w grupach 4 i 5. I obie drużyny (podobnie jak Orlicy) wygrały swoje grupy! Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali Wisełkę !

Podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, którzy dzielnie przywozili swoje pociechy! (często przy niesprzyjającej pogodzie) Brawo rodzice ! ;-)

W grupie 5 grała drużyna nr I, która za rywali miała BKS Bydgoszcz oraz Unię Solec Kujawski. Czwarta drużyna, którą miała być Polonia II Bydgoszcz wycofała się z rozgrywek jeszcze przed startem ligi. Zwyciężając grupę, nasza drużna zdobyła komplet punktów z bilansem bramek 44-2! (http://wiselkabydgoszczford.futbolowo.pl)
W grupie 5 grała drużyna nr I, która za rywali miała BKS Bydgoszcz oraz Unię Solec Kujawski. Czwarta drużyna, którą miała być Polonia II Bydgoszcz wycofała się z rozgrywek jeszcze przed startem ligi. Zwyciężając grupę, nasza drużna zdobyła komplet punktów z bilansem bramek 44-2! Druga drużyna Żaka, z kolei wygrała grupę 4, wygrywając 11 meczy i raz przegrywając. W pokonanym polu pozostawiła drużyny Gwiazdy Bydgoszcz, SP Zawiszy Bydgoszcz i Wisły Strzelce Górne. Bilans bramkowy to 53-6! Teraz obie drużyny czeka tzw. przerwa zimowa, a rozgrywki zostaną wznowione wiosną. Wiosną też poznamy dalszych rywali naszych drużyn i system rozgrywek jak one będą dalej wyglądały. Na pewno będzie zmiana jeśli chodzi o system gry, tzn. mecze będą na skróconym boisku, w polu będzie 4 zawodników, a bramki będą miały rozmiar 1,55m x 3 m. (http://wiselkabydgoszczford.futbolowo.pl)

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.